Grafton Recruitment s.r.o.

Brigáda - nebuď robot U pásu Pracuj v logistice 100 kč/hod

(referenční číslo: 3-21-228213/JD)

NEHLEDÁME ROBOTY K PÁSU
Ne každá práce na směny musí být monotónní Hledáme ženy i muže do skladu v Brně. Je to práce, která Vás bude bavit a u které se nesedřete z kůže. Vše potřebné Vás naučíme, stačí chtít

Mzda je 100 Kč/hod,
1 nebo 2 směny (ranní a odpolední)
Možnost vybrat si střídaní směn

Požadujeme:

  • chuť pracovat a učit se nové věci
  • praxe s vysokozdvižným vozíkem, praxe ve skladu vítaná: pokud není nevadí, naučíme Vás vše!
  • zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:

Benefity:

  • nové pracovní zkušenosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zázemí mezinárodní společnosti

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email:e.vojtanicova.228213{id}@graftonrecruitment.cz s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 100 Kč / měsíc
Region: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava, logistika
Typ nabídky: Částečný úvazek

Kontaktní informace:

Vojtaničová Eva

Odpovědět na inzerát