Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

apt Products s.r.o.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11202160722 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Náplň práce: Metodické řízení vstupní, mezioperační a výstupní kontroly. Provádění pravidelných analýz a vyhodnocení úrovně kvality na výrobním úseku, dohled nad dodržováním technologického postupu. Snižování interní a externí chybovosti výroby, navrhování opatření ke zvyšování kvality a administrativní činnost spojená s řízením kvality. Pracovní doba: PO - PÁ, 7:00 - 15:30. Vzdělání: min. SŠ, akceptujeme také osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK. Požadujeme: Znalost základních nástrojů řízení kvality (metodika hodnocení FMEA, řešení problémů metodou 8D, metodika 5S atd.), orientace v interním auditu kvality. Pro více informací kontaktujte personální oddělení společnosti.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail