Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník sektoru nákupu nemovitostí

referenční číslo: 2C6FF988 | aktuálnost: 18.04.2017

EKOSPOL a.s.

Ekospol a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na hlavní pracovní poměr na pozici:

Náplň práce

Vyhledávání vhodných pozemků pro velké projekty bytové výstavby a rodinných domů v Praze
Jednání s vlastníky pozemků
Kalkulace rentability investic

Požadujeme

VŠ vzdělání
umění jednat s klienty - vysoká inteligence a sociální inteligence
Orientace v územním plánu výhodou
spolehlivost
samostatnost
osobní přístup
loajalita
obchodní talent
kultivované vystupování
PC: uživatelská znalost MS Office, internetu

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií poštou nebo e-mailem.

Poskytnutí osobních údajů
Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s.
Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Nabízíme

Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
Motivační finanční ohodnocení
Slevy na produkty společnosti
Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
Částečně flexibilní pracovní doba
Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
Příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ
Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
Možnost až týdne dovolené navíc
Finanční odměny při životních jubileích
Stravenky

Finanční ohodnocení:
Roční mzda v závislosti na výsledcích 600.000 - 1.500.000,- Kč

Mzda: 50 000 - 125 000 Kč

Místo pracoviště: Dukelských hrdinů 19, Praha 7, 170 00

Region: Praha

Obor: Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské