Typ nabídky

Minimální mzda

Truhlář - Německo !

referenční číslo: 2C4E8B41 | aktuálnost: 08.02.2021

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Láká Vás práce v Německu u SPOLEHLIVÉHO německého zaměstnavatele?
Chcete mít jistotu DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE a solidního výdělku?
Máte víceleté zkušenosti jako truhlář a DOMLUVTE SE v tomto oboru NĚMECKY?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP je pro Vás důležitý stejně jako zajímavá a pestrá NÁPLŇ PRÁCE?
Naše firma DREMO Personaldienstleistung GmbH obsazuje na hlavní pracovní poměr šikovné truhláře (m/ž) na různé projekty do Německa.

Náplň práce:

  • výroba a montáž nábytku
  • výroba a montáž dveří a oken
  • výstavba interiérů (např. pulty, vybavení obchodů, dřevěná schodiště)
  • obsluha strojů a nářadí (např. frézování, řezání, broušení)
  • střih a opracování ploch
  • přestavba a restaurace nábytku

Požadujeme:

  • výuční list a/nebo víceleté pracovní zkušenosti v tomto oboru
  • znalost němčiny min. na mírné úrovni
  • dobrá orientace v návodech
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji, znalosti CNC výhodou
  • slušné vystupování
  • samostatnost, výborná pracovní disciplína
  • flexibilita, připravenost na montáže, cesty, práce ve směnách
  • řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou
  • pracovní zkušenosti z Německa vítány

Ohodnocení:

  • naše zaměstnance odměňujeme podle jejich zkušeností, znalostí, nároků na zodpovědnost v rámci daného nasazení, místa nasazení
  • výdělek se skládá z tarifní hodinové mzdy a z diet (nedaněných příspěvků na ubytování a dopravu) - ca od 2400 do 2600 euro čistého měsíčně vč. diet
  • konkrétní platovou nabídku Vám poskytne odpovědný disponent na základě posouzení Vašich podkladů a pohovoru s Vámi

Nabízíme:

  • zázemí stabilní německé personální firmy s více než 20-ti letou zkušeností
  • jistotu práce po celý rok bez přestávek
  • diety - příspěvky na ubytování, na dopravu
  • min. pracovní dobu 40 hodin týdně
  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • na přání peněžní zálohy týdně na Váš účet
  • bezpečnostní vybavení a ochranné oblečení v případě potřeby - 100 euro ročně
  • vybavení základním pracovním nářadím v případě potřeby
  • zajištění ubytování
  • benefitová  karta za produktivitu - 44 Euro měsíčně

Požadované jazykové znalosti

Německý

Region: Německo

Obor: Výroba, průmysl

Profese: truhlář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity