Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Nazaret, středisko Diakonie a misie Církve československé husitské

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11569400782 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Náplň práce: sociální práce ve středisku soc. služeb pro dospělé (denní centrum, sociálně terapeutická dílna); související administrativa; pravidelná revize standardů v soc. službách; samostatné vedení dokumentace; organizace a koordinace volnočasových aktivit klientů; další činnosti spojené s realizací aktivit a činností organizace
Požadavky: vzdělání min. VOŠ v souladu se zák. 108/2006 Sb. zákon o sociálních službách; trestní bezúhonnost; orientace v zákoně 108/2006 Sb., zákon o soc. službách a Standardech kvality soc. služeb; znalost metod práce v soc. službách pro dospělé; schopnost otevřené komunikace s klienty soc. služeb; dobré komunikační dovednosti, organizační a řídící schopnosti; aktivní a zodpovědný přístup k práci;- znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. B
Výhodou::zkušenost v oboru a/nebo práce s cílovou skupinou; znalost fungování neziskového sektoru a projektové problematiky; znalost cizího jazyka (AJ, NJ);- zkušenost s vedením týmu spolupracovníků
Nabízíme: práci v zavedené organizaci; zajímavé, smysluplné a kreativní zaměstnání; prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci; 25 dnů dovolené/rok; částečně pružnou prac. dobu; další vzdělávání v oboru; platové rozpětí: 15000,- - 15800,- Kč (35h/týdně)
Obsah přihlášky: strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů a motivační dopis ("Co mohu nabídnout organizaci a co očekávám od dané pozice"). Přihlášky se všemi náležitostmi zasílejte do 20. října 2016.
Více info www.nazaret.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 15 000 - 15 800 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha