Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ArberLand REGio GmbH, pobočka České Budějovice, organizační složka

Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11349400708 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Pracovní náplň: komunikace se zákazníky informačního centra, vyhledávání aktuálních informací pro každodenní provoz informačního centra, pravidelná mailová korespondence v českém i německém jazyce, pravidelné překlady z češtiny do němčiny a naopak, účast na veletrzích
Požadavky: min. SŠ vzdělání, čistý trestní rejstřík, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet), znalost NJ slovem i písmem min. na úrovni C1 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky, zkušenosti z oblasti marketingu výhodou, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, ochota ke služebním cestám po ČR i v zahraničí, základní znalost fakturace (praxe výhodou), spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, ochotu učit se
Pracovní pozice vhodná pro absolventy
Nabízíme: dobré platové podmínky, zajímavou a pestrou práci v příjemném prostředí v centru města, pracovní úvazek plný (či částečný po dohodě)
Nástup říjen 2016 či ihned dle dohody
V případě zájmu zašlete životopis a průvodní dopis v češtině a němčině na na uvedený kontakt.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail