Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Testovací inženýr

referenční číslo: 8317 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jsi šikovný absolvent vysoké školy strojního nebo elektro zaměření? Rád konstruuješ? Chtěl by ses zapojit do testování navrhnutých produktů? Hovoříš k tomu anglickým jazykem na středně pokročilé úrovni a rád by jsi ho využíval v praxi?

Pokud tě tato nabídka oslovila, neváhej a zašli mi své CV

Nadnárodní společnost s působností v Plzni přijme kandidáta na pozici:

TESTOVACÍ INŽENÝR (25-33.000,- Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Komunikace se zákazníky
  • Určení vhodných parametrů výrobku
  • Vytváření výkresové dokumentace
  • Testování nových prototypů a jejich následné vyhodnocování

Požadujeme:

  • VŠ, obor elektro nebo strojírenství
  • Znalost konstrukčních programů
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Umění číst ve výkresové dokumentaci
  • Zapálení pro vývoj a testování
  • Kreativitu a pečlivost

Nabízíme:

  • Stabilita mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost zaškolení v zahraničí
  • Místo pracoviště: Plzeň

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha