Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mart s.r.o.

Ostatní pracovníci na zpracování plechu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11236310736 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Pracoviště: třída Bří Čapků 2857/4, 695 01 Hodonín. Náplň práce: výroba vzduchotechnického potrubí, obsluha tvářecích strojů. Jedná se především o práci s plechem v lehké kovovýrobě. Práce je vhodná i pro ženy, které dočišťují, tmelí a balí hotové výrobky. Požadujeme: manuální zručnost, znalost práce s plechem velkou výhodou, pečlivost, zodpovědnost a chuť do práce! Co nabízíme: zázemí a stabilitu silné společnosti, práce na HPP, motivující platové ohodnocení, závodní stravování. Nabídky s profesním strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: martina.cerna@mart.cz nejpozději do 31.8.2016 nebo vojete na telefon 731 422 616.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail