Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Člověk v tísni, o.p.s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11220910725 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Výběrové řízení: terénní sociální pracovník - Mobilní tým
Typ pozice: terénní sociální pracovník / výzkumník
Lokalita: kancelář Olomouc, výkon práce celý Olomoucký kraj
Termín nástupu: od října 2016

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do specifického týmu, který se kromě terénní sociální práce zabývá monitoringem lokalit. Činnost týmu není vázaná na konkrétní lokalitu, ale působí na celém území Olomouckého kraje. Provádí operativní a časově omezené operace v místech, kde se objevily problémy spojené s tématem sociálního vyloučení, nebo zde mapuje cílové skupiny a potřebnost sociálních služeb. Vzhledem k výkonu práce v celém Olomouckém kraji se může stát, že pracovník bude působit v odlehlé části kraje, což klade nárok na ochotu absolvovat několikadenní pracovní cestu.

Náplň práce:
- výkon sociální práce v přirozeném prostředí uživatele z cílové skupiny osob sociálně vyloučených, nebo tímto jevem ohrožených, depistáž
- monitoring - kvalitativní výzkum, rozhovory se zástupci institucí, představiteli cílových skupin a respondenty z řad veřejnosti
- psaní odborného textu - závěrečných zpráv z monitoringu
- intervence při mimořádných událostech
- řešení interetnických konfliktů
Požadujeme:
- VŠ/VOŠ v oblasti sociální práce, nebo kurz pro pracovníka v sociálních službách
- znalost problematiky sociální inkluze, orientace v trendech sociálních služeb
- požadujeme minimálně dvouletou praxi v terénních, nebo ambulantních službách, nebo orientaci v oboru a dlouhodobé profilování v problematice sociálního vyloučení v rámci studia
- uvítáme řidičský průkaz a vlastní osobní vůz
Nabízíme:
- možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci
- práci v profesionálním týmu za dobré platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání a studijního volna
- 5 týdnů dovolené
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, studijní volno

Nástup do zaměstnání: od října 2016 nebo dle dohody, druhé kolo výběrového řízení a modelové situace proběhnou mezi 22. - 24. 8. 2016
Pracovní poměr na dobu určitou do října 2017
Výše úvazku: 1,0 (po dohodě možnost snížení)
Pracoviště: kancelář v Olomouci, výkon práce celý Olomoucký kraj
Svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) pošlete POUZE na adresu zdenka.jelinkova@clovekvtisni.cz, tel. 731 690 965 do 17. 8. 2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha