Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Zodiac Galleys Europe s.r.o.

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11399160738 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Náplň práce:

- Instalace systémových prvků do kuchyňských modulů (rozvody elektroinstalací, vody, odvody odpadní vody..)
- Jemná manuální práce s ručním nářadím dle technických výkresů

Požadujeme:

- Vyučení v oboru elektro podmínkou
- Praxe v oboru elektro výhodou
- Čtení výkresové dokumentace
- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
- Zodpovědnost a zájem učit se nové dovednosti
- Časovou flexibilitu (ochotu pracovat přesčas)

Nabízíme:

- Zajímavou práci v leteckém průmyslu
- Moderní pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- Závodní stravování
- Kurzy anglického jazyka
- Nástupní plat od 21 000,- Kč, plat po zkušební době cca 22000 - 26000 Kč. vč bonusové složky mzdy (součástí je 1000 Kč docházkový bonus)
- Další přivýdělek je možný při přesčasové práci
- Příspěvek na dopravu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha