Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STRATOS AUTO, spol. s r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11459560795 | aktuálnost: 21. 9. 2016

KONT.:Strukturovaný životopis včetně fotografie zašle na e-mail: pecko@stratosauto.cz. Servisní tým autorizovaného dealera BMW hledá do svých řad pečlivou a energickou posilu, která by mu byla oporou a zároveň pomohla s administrativním chodem servisního úseku. Vaší každodenní činností bude systematická práce s databázemi, obsluha firemního software a přímý kontakt se zákazníky. Požadujeme:samostatnost, komunikativnost a profesionální vystupování,
znalost práce na PC,pečlivost, spolehlivost a loajalita,zájem o automobilový obor a svět BMW, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: práci v příjemném moderním prostředí autosalonu (v blízkosti stanice metra Prosek),přátelský kolektiv,stravenky a slevy na firemní produkty, rozmanitou a zajímavou práci, odpovídající finanční ohodnocení,3- měsíční zkušební dobu, poté smlouvu na dobu neurčitou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail