Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr knihárny

referenční číslo: 2B979982 | aktuálnost: 02.05.2017

HAPTIC COVERS A.S.

Upgraded bookbindery. Tradiční knihařské řemeslo, kterému byl vdechnut nový život. Presně na takové se soustředí naše vlastní výroba, která navazuje na tradici knihařské dílny původně založené v roce 1902 Knutem Hässlerem ve Švédsku. Jde nám o krásné výrobky, jako šanony, krabičky, desky, zápisníky a knížky, plné jemných detailů, které může zaručit jen precizní ruční výroba.

Náplň práce

Vedení knihařské dílny se zaměřením na ruční práci. Samostatná práce v ruční knihařské výrobě a vedení teamu pěti pracovníků. Potahování krabiček, šanonů, desek. Výroba knižních desek, zavěšování, šití, obsluha knihařských strojů. Kreativní zapojení do zakázkových projektů a výroby naší vlastní designové řady obalů na tabelty, telefony, čtečky elektronických knih a zápisníků.

Požadujeme

Absolutní cit pro detail a kvalitu řemesla, manuální zručnost a schopnost samostatné knihařské práce. Měli byste umět obsluhovat knihařské stroje, především řezačky, papšery, zlatičky, šičky a další. Důležitá je schopnost samostatně vést team pracovníků.

Nabízíme

Prostředí rostoucí firmy zaměřené na tradiční řemeslo s klientelou především ve Skandinávii. Možnost progresivního odměňování dle úrovně řemeslného a kreativního výkonu práce. Zázemí kompletně vybavené knihařské dílny. Možnost seberealizace při vlastních projektech.

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Králův Dvůr - Popovice

Region: Středočeský kraj

Obor: Média, polygrafie

Profese: knihař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity