Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

C-Mec Kladno s.r.o.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11579840795 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Náplň práce:
• Vytváření a aktualizace technologických postupů
• Komunikace s odpovědnými technology z mateřského závodu a dle situace i se zákazníkem
• Odpovědnost za správnou evidenci všech potřebných dokladů změnového řízení
• Zpracování podkladů (dxf soubor, výkres,…) pro výrobu a kontrolu kvality při každé inženýrské změně
• Spolupráce na schválení nového výrobku, zavádění nových dílů/projektů do výroby
• Tvorba cenové kalkulace nových výrobků a výrobků po inženýrské změně
• Spolupráce na řešení problémů spojených s uvedením nových výrobků do výroby
• Odpovědnost za efektivní využití CAD systému ProEngineer.
• Odpovědnost za aktualizaci a správnost výkresové dokumentace
• Spolupráce na rozšíření výrobního portfolia
• Kontrola výsledků získané ze sběru a hodnocení statistických dat
Požadavky:
• VŠ/SŠ strojírenského směru
• Znalost technologických postupů strojírenské výroby s CNC řízením
• Znalost AJ
• Vítána znalost FMEA, KAIZEN, 5S, LEAN MANUFACTURING, CAD systému ProEngineer
Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Místo výkonu práce v Kladně
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Podnikové stravování
• Nástup dohodou
Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a ještě dnes nám zašlete svůj strukturovaný životopis doplněný o motivační dopis v če

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

C-Mec Kladno s.r.o., Veronika Červenková, HR Asistentka, veronika.cervenkova@c-mec.cz