Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MATEICIUC a.s.

Nástrojaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11228660734 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Z:8.8.201, a:31.8.2016,
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Místo výkonu práce:MATEICIUC a.s., Ke Koupališti 370/15, 742 35 Odry.
Požadujeme:ukončené SOU v oboru Nástrojař, nebo v podobném oboru (strojní zámečník nebo obráběč kovů),znalost čtení technické dokumentace podmínkou,znalost technických materiálů - druhy ocelí, jejich použití, neželezné kovy, slitiny,znalost technologických postupů zpracování oceli - frézování, soustružení, broušení atd,manuální zručnost,samostatnost a pečlivost a spolehlivost.Uvítáme:praxi ve strojírenství,jeřábnický a vazačský průkaz,zkušenosti se svářením,ochotu učit se nové věci, ŘP sk.B. Náplň práce:obsluha CNC strojů,výroba nových nástrojů pro plastikářské technologie, ruční dopracovávání obrobků,závitování, značení, kompletace dílců,dovrtávání otvorů,- ruční doměřování, pasování,čištění a opravy lisovacích forem a vytlačovacích nástrojů,zlepšování funkčnosti nástrojů a jejich optimalizace.
Nabízíme:zázemí silné výrobní společnosti s vlastním vývojem,odpovídající finanční ohodnocení, profesní růst a další vzdělávání,firemní benefity.Strukturované životopisy, zasílejte prosím na e-mailovou adresu: jirina.buckova@mateiciuc.cz, tel.556/312 441
WWW.mat-plasty.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail