Typ nabídky

Minimální mzda

Správa náhradních dílů

referenční číslo: 2B7637CF | aktuálnost: 07.12.2016

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

Správa dat v systému
Objednávání náhradních dílů
Koordinace příjmu a expedice náhradních dílů ve výrobním závodě
Komunikace s kolegy v Rakousku

Požadujeme

SŠ (technický směr výhodou)
Komunikativní znalost německého jazyka
Zkušenost z obdobné pozice ve výrobní společnosti výhodou
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti
Atraktivní finanční ohodnocení
Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
Dotované stravování
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na penzijní spoření / životní pojištění
Příspěvek na dojíždění

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy