Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MONACO int. s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9459410707 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Kontakt: Ing. Zdeněk Poutník, e-mail: hmgastro@seznam.cz.
Firma z Prahy 9 - Kbely přijme do svého týmu posilu do obchodního oddělení. Jedná se
o odesílání objednávek do Itálie, komunikaci s dopravci, příjem zboží na sklad.
A aktivní podpora dovozu. Komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek.
Náplň práce: Objednávky zboží z Itálie, Koordinace a zajišťování přepravy zboží,Příprava podkladů pro příjem zboží, Komunikace s dodavateli a odběrateli, Spravování agendy technických listů a specifikací, Obchodní korespondence
Požadovaný profil: Min. SŠ vzdělání, Praxe, Dobrá znalost IJ slovem i písmem (denní komunikace v IJ) , Znalost AJ výhodou, Práce v systému ABRA výhodou/ skladové hospodářství, Schopnost přizpůsobit se flexibilně měnícím se podmínkám, Samostatnost a proaktivita
Nabízíme:Zajímavou práci v dynamickém prostředí, Možnost profesního růstu a osobního rozvoje ,Odpovídající finanční ohodnocení, motivující systém odměňování

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha