Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojový konstruktér – plasty

referenční číslo: 12415 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Chcete se podílet na vývoji? Chcete každodenně využívat anglický nebo německý jazyk? Máte zkušenost z oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní, světově uznávaná společnost v oblasti automotive hledá nového kolegu do Libereckého kraje na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR – PLASTY (35–40.000,- Kč)

Náplň práce

  • tvorba a úprava návrhů výrobků
  • kontrola prototypů a jejich vylepšování
  • správa výkresové dokumentace
  • každodenní využití angličtiny nebo němčiny
  • spolupráce se zákazníky a členy týmů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost konstrukčního programu
  • zkušenosti s automotive a plasty
  • kreativní myšlení a chuť pracovat v týmu

Nabízíme:

  • 13. plat, manažerské bonusy
  • prostor pro kariérní růst
  • podporu kolegů a týmovou práci
  • práci ve stabilní společnosti
  • místo výkonu: Liberecký kraj

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Strojírenství, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha