Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11230760784 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Nabízíme pracovní místo Procesního inženýra ve významné společnosti v Českých Velenicích.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Podpora při zlepšování procesů interní logistiky, výroby a toku materiálu (VSM, VSD, Kanban) – principy štíhlé výroby. Spolupráce na tvorbě CIP a LEAN projektů a koordinaci při jejich zavádění. Podpora investičních projektů ve fázi projektování. Podpora administrace komise Námětů na zlepšení (správa úkolů v centrálním akčním plánu a evidence NNZ). Podpora projektových týmů pro oblast návrhu interní LOG, layoutu, toku materiálu při zavádění nové výroby v MCT. Podpora při řešení incidentů bezpečnosti práce a kvality.

POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI:
- VŠ/S technického zaměření
- min. 2 roky v automotive výrobě
- znalost AJ komunikativně, NJ výhodou
- MS Office, CAQ, Autocad
- znalost metodik štíhlé výroby (VSM, SMED, 5S, Kaizen, TPM, kanban…)
Znalost procesů kapacitního plánování a vnitropodnikové LOG. Znalost výrobních technologií.

NABÍZÍME:
- stabilní zaměstnání v mezinárodně známé společnosti
- zaměstnanecké benefity
- platové ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč
- možnost ubytování

Životopis s kontaktními údaji zasílejte na e-mail: cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádějte kod pozice: C25466.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Bohemia Manscraft, spol. s r.o., Pavla Čiháková, cvcb@bohemia-manscraft.cz, +420 608 822 658