Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř pro Praha- východ, Praha- západ, Beroun, Kladno, Mělník a Neratovice

referenční číslo: 2B585FCA | aktuálnost: 06.02.2017

REALITY 11 PROMON REALITY s.r.o.

Ať už jsi nováček či zkušený makléř a máš zájem a chuť se realizovat v oboru realit, hledáme právě tebe. Dej o sobě vědět, napiš, a přidej se tak do zkušené realitní rodiny

Náplň práce

práce s novými i stávajícími klienty
samostatný nábor nemovitostí
zajištění a správa vlastního portfolia
zajištění kompletního obchodního případu ( nábor, inzerce, prohlídky, podklady k převodu či nájmu a předání nemovitosti)

Požadujeme

min.SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
časovou flexibilitu a ochotu se v oboru vzdělávat
pracovitost, cílevědomost a obchodního ducha
proaktivní přístup k práci
čistý trestní rejstřík, min.znalost PC
dodržování morálního a etického kodexu
práce na ŽL

Nabízíme

provizní systém v dělení provize 50-80%
certifikované školení pod záštitou realitní akademie a realitní komory
nadstandartní možnost rozvoje a podpory
sdílenou databázi nemovitostí NRH
marketingovou podporu (reklamní kampaně, vizitky, plachty, e-shop, diaře, propisky)
zázemí přátelského kolektivu se sídlem kanceláře na Václavském náměstí
časovou flexibilitu v podnikání
po 3 měsících možnost leasingu vozů značky Volkswagen ( Passat , GOLF, Touareg)
vysokou a odbornou profesní prestiž
možnost osobního a profesního rozvoje
přímé výkupy a další spolupráci s investičním fondem působícím na realitním trhu od roku 2007 ( kapitálové zajištění až do výše 2 miliard korun )
spolupráci s odborníky na realitní trh (právní servis, odhadce, daňový poradce)

Mzda: 50 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: makléř, dohodce

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy