Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Flowmon Networks a.s.

Mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11223030757 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Zajímáš se o datové sítě, komunikace, bezpečnost IT? Chceš propojit znalosti informačních technologií s komunikací s lidmi raději než se věnovat programování? Nemáš praxi v oboru? Nevadí, hledáme potenciál!

NÁPLŇ PRÁCE:
Hledáme kolegu do týmu Support na pozici výrobního technika. Hlavní pracovní náplň zahrnuje:
- výrobní příprava produktů Flowmon
- testování kvality výrobených produktů
- licencování
- práce se systémem skladového hospodářství
- základní podporu zákazníků

OČEKÁVÁME:
- SŠ vzdělání technického směru (informační technologie výhodou)
- Schopnost číst, vytvářet a revidovat technické specifikace v angličtině
- Spolupráci v týmu a konstruktivní přístup k práci a zadaným úkolům
- Pracovní nasazení, plnění úkolů v daném čase a kvalitě, odpovědnost a flexibilitu
- Komunikační dovednosti
- Chuť pracovat v týmu a učit se novým věcem
- Angličtina na úrovni B1
- Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
- Příležitost být součástí špičkové evropské technologické společnosti
- Prostor pro osobní rozvoj a profesní růst
- Mladý pracovní kolektiv okolo 50 lidí
- Pružnou pracovní dobu
- Benefitní program a podíl na zisku společnosti
- Příjemné pracovní prostředí a židli, na které je radost sedět :-)

Staň se součástí našeho týmu! Zašli nám svůj životopis a motivační dopis na emailovou adresu jobs@flowmon.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha