Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mobile support specialist

referenční číslo: 11962 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Máte zájem pracovat ve stabilní globální organizaci s interním IT, které zajišťuje podporu pro pobočky ve více než 50 zemích? Máte zkušenosti s administrací mobilních telefonů, MDM, MAM a dalšími technologiemi?

Náplň práce

  • Poskytování last level service support a účast na globálních projektech.
  • Airwatch MDM.
  • Správa uživatelů a jejich zařízení (iOS, Android, Windows Phone).
  • Řešení potíží při aktivaci/synchronizaci služby.
  • Řešení potíží při synchronizaci mailu (Exchange ActiveSync).
  • Airwatch MAM.
  • Správa firemních aplikací.
  • End-to-end podpora souvisejících systémů.
  • Konfigurace aplikací a wrapování.
  • Tunelování aplikací.
  • Řešení potíží napříč systémy.
  • Zodpovědnost za pravidelný upgrade/improvement služeb pro aplikace včetně upgradu MDM a MAM systémů.
  • Pravidelná účast na Risk Assessment programs.
  • Testování Disaster Recovery plánů.
  • Monitoring služeb přes SCOM, powershell.
  • Analýza logů pomocí log serveru.
  • ITIL – change, incident, problem management.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, písemný i mluvený projev.
  • Detailní schopnost administrace serverových produktů Microsoft Windows (W2008/2012).
  • Zkušenosti se správou mobilních zařízení pomocí MDM systémů.
  • Zkušenosti s publikováním/wrapováním aplikací (iOS, Android).
  • Zkušenosti s řešením problémů síťové komunikace mezi systémy.
  • Zkušenost s vývojem Android/iOS aplikací a systémů Java a Tomcat vítána.

Nabízíme:

  • Bonusový systém.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí v rychle rostoucí společnosti.
  • Přátelské pracoviště, ale nejsme Service Share Centrum.
  • Možnost profesního růstu.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha