Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Správce kotelny ve výrobní společnosti

referenční číslo: 13441 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Hledáte novou pracovní příležitost v Brně a rádi byste získali práci ve stabilní, výrobní společnosti? Vlastníte topičský průkaz dle vyhlášky č.18/1979 Sb. a ČSN 07 0710? Máte již nějakou praxi na pozici spojené se správou a obsluhou kotelny? Láká Vás pozice SPRÁVCE KOTELNY ve VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI v Brně? Pak je tato pozice právě pro Vás

Mezinárodní, výrobní společnost hledá právě kolegu/kolegyni na pozici:

SPRÁVCE KOTELNY ve VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (18 – 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zajištění bezpečného provozu kotelny
  • Obsluha dalších komponentů v objektu
  • Spolupráce s kolegy na provozu energetiky
  • Dodržování obecně platných a místních předpisů
  • Práce v třísměnném provozu

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru
  • Oprávnění dle Vyhlášky č. 18/1979 Sb. a ČSN 07 0710
  • Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • Znalost problematiky kotelen a PST
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní, výrobní společnosti
  • Zajímavé finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Zajištění dopravy do společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha