Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Office manager

referenční číslo: 10948 | aktuálnost: 19. 7. 2016

Máte reprezentativní vystupování, všeobecný přehled a jste organizačně zdatní? Orientujete se v oblasti projektového řízení, práva a obchodu? Máte perfektní znalost anglického jazyka a rádi byste ji konečně naplno využili? Hledáte různorodou práci, která Vás bude bavit a nedovolí Vám upadnout do stereotypu?

Potom pro Vás máme dobrou zprávu – nyní máte jedinečnou příležitost se přesně o takovou pozici ucházet Není tedy na co čekat – pošlete nám svůj životopis a dokažte nám, že jste ti praví na pozici:

OFFICE MANAGER

Náplň práce

  • zpracování projektů a dohled nad jejich průběhem
  • odborná a administrativní podpora top managementu
  • příprava odborných dokumentů, podkladů a směrnic
  • účast na jednáních dozorčí rady společnosti a tvorba zápisů
  • zodpovědnost za fungování interní komunikace
  • překlady textů z/do anglického jazyka

Požadujeme:

  • perfektní znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)
  • dobrý přehled v oblasti projektového řízení, obchodu a práva
  • organizační zdatnost a výborné prezentační dovednosti
  • samostatnost, flexibilitu a loajální přístup k zaměstnavateli
  • chuť ukázat, co ve Vás je a přístup k práci s nadšením
  • znalost německého jazyka VÝHODOU

Nabízíme:

  • možnost stát se součástí týmu profesionálů
  • získat za svou práci odpovídající ohodnocení
  • upravit si pracovní dobu dle svých potřeb
  • užívat si volno - mít dovolenou 5 týdnů
  • možnost pracovat i na zkrácený úvazek
  • bohatou kafeterii a slevy na produkty
  • místo výkonu práce: Vysočina

Region: kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha