Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Quality engineer NJ+AJ / okres nový jičín / HAL

referenční číslo: 36278 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici: QUALITY ENGINEER NJ+AJ

Náplň práce:

- komunikace s klientem a řešení jeho požadavků týkajících se kvality
- zodpovědnost za vedení projektů z hlediska kvality
- zjišťovaní příčin chybovosti výroby a spolupráce na jejich odstraňování
- vytváření relevantní dokumentace systému řízení jakosti
- trvalé zlepšování procesu výroby

Požadavky:

- min. SŠ nejlépe technického směru
- zkušenosti v automobilovém průmyslu – výhoda
- zkušenosti s nástroji kvality – PPAP, APQP, 8D atd. – výhoda
- schopnost řešení problémů
- schopnost práce v týmu
- loajalita
- odolnost vůči stresu
- pokročilou znalost NJ – podmínka (slovem i písmem)
- komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

- měsíční prémie
- roční bonus
- práce v atraktivním pracovním prostředí
- motivující platové ohodnocení
- příležitost profesního růstu
- perspektiva v prostředí automobilového průmyslu

Místo výkonu práce: okres Nový Jičín
Nástup: ihned / dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ s fotografií na e-mail kariera02@karierasro.cz a uvádějte značku 19960/QE/HAL

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha