Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TL GROUP CZ s.r.o.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11335360734 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Prodejce - vzdělání středoškolské. Požadujeme: příjemné a vstřícné vystupování, komunikativnost, podmínkou AJ aktivně, ochotu spolupracovat a učit se novým věcem, dodržování standardů +dress code, zkušenost z obchodu výhodou. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová (krátký, dlouhý týden). Nástup dle dohody. Mzda 20.000,-- Kč hrubého. Nabízíme: práci ve spolehlivé firmě, celoroční provoz, motivační systém odměňování, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, vstřícnost při plánování směn, propracovaný systém zaučení i průběžné proškolování. Kontakt: 606 791 600 p. Spudilová, janaspudilova@email.cz nebo krumlov@lesnereides.cz. Ověřeno dne 12.10.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail