Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista konstrukce s NJ

referenční číslo: 1944 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Hledáte práci ve východních Čechách? Chcete se stát platným členem mezinárodní společnosti? Mluvíte německy a toužíte cestovat? Baví Vás konstrukce a standardizace?

Mezinárodní, strojírenská společnosti hledá právě Vás na pozici:
SPECIALISTA KONSTRUKCE s AJ/NJ

Náplň práce

  • Standardizace strojů, technologií
  • Vyhledávání nákupních možností na strojích
  • Práce v programu Unigraphics

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxi v konstrukci
  • Komunikativní znalost NJ
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Znalost 3D programu Unigraphics, nebo jiný 3D program

Nabízíme:

  • Ubytování
  • Penzijní připojištění
  • Výhodné telefonování
  • Dotované stravné
  • Dovolenou navíc
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha