Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Vedoucí výrobního inženýringu

(referenční číslo: 8-30-206551/JD)

Je pro Vás prioritou správná volba týmu a pracovního prostředí? Neváhejte se dovědět více - tato nabídka může být Vaší prací snů

Obsazujeme pozici Vedoucí výrobního inženýringu zastřešující technicky oddělení i veškeré iniciativy závodu, dohlíží na projekty a zajišťuje alokaci zdrojů i dodržování časových plánů.

Na uvedené pozici byste měli být schopni:

  • zajistit dokončení produktů v souladu s postupy a dokumentací
  • trvale zlepšovat oblast procesních linek sériové výroby
  • alokovat odpovídající zdroje pro APQP činnosti
  • kooperovat s týmy pro spouštění programů na globální úrovni
  • mít přehled ve sféře montáže zařízení, studie spouštění procesů, zajišťování náhradních dílů a zajišťování požadavků preventivní údržby
  • podporovat tým pro spouštění nových programů
  • koordinovat technické zdroje pro týmy odpovědné za nápravná opatření
  • zajišťovat, aby veškeré procesní mapy či postupy PFMEA/PLEX i ostatní dokumentace disponovaly dostatečnými a správnými zdroji
  • umět sdílet know how a best practice
  • podporovat QOS iniciativy závodů a sledovat OEE či dalších ukazatelů

Požadujeme:

Zajímá Vás koho hledáme a zdali jste to právě Vy? Pojďte si to s námi ověřit:

  • uvedená náplň práce je Vaším denním chlebem
  • disponujete relevantní praxí v délce minimálně 4 roky
  • normy pro řízení kvality v oblasti automotive (tj.TS 9000 / VDA 6.3) máte v malíku
  • základní orientace v programu CAD Vám nečiní potíže
  • máte pochopení pro statistické metody i software
  • v oblasti procesů jste obecně znalý oborům jako robotické svařování, vstřikování do forem, individuálně PLC řízená zařízení, základní tváření kovů a jiných
  • víte, co je Visio, kontingenční tabulky, jaký program použít pro řízení či prezentaci projektů
  • znáte některý z ERP systémů - například SAP
  • komunikační stránka v oblasti písemné i ústní části je na excelentní úrovni
  • očekáváme základní chápání montáže mikroelektroniky a anglický jazyk v aktivní úrovni

Nabízíme:

Benefity:

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • 2% penzijní připojištění
  • 80 CZK stravenky/den
  • 10% KPI ročně
  • další vzdělávání a růst

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Ústecký kraj
Obor: Management
Typ nabídky: Zaměstnání