Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RONAL CR s.r.o.

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9693400703 | aktuálnost: 21. 9. 2016

SLÉVÁRENSKÝ TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA- pracoviště Jičín.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: jana.pavlasova@ronalgroup.com, bližší informace na tel.: 493587190 Mgr. Pavlasová, můžete se dostavit i osobně v ÚT od 9.00-11.00 hod nebo ve ČT od 13.00 - 15.00 hod na adresu Ronal CR s.r.o., Jungmannova 1117, Jičín.

Požadujeme SŠ/VOŠ/VŠ technického směru, praxe ve výrobě, znalost technologie nízkotlakého lití výhodou, znalost metalufgie hliníku výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC - MS Office, znalost AJ/NJ výhodou, záhem odalší profesní vzdělávání.

Nabízíme zajímavou práci v novém moderním prostředí, zázemí silné prosperující společnosti, výhodné platové podmínky, týden dovolené navíc, 13. plat, následná profesní školení, možnost závodního stravování, zaměstnanecké benefity. Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail