Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Praktičtí lékaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10462230754 | aktuálnost: 1. 12. 2016

LÉKAŘ/-KA - ORDINACE PRACOVNÍHO LÉKAŘSTVÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: Komplexní poskytování pracovně lékařské péče, očkování, poradenství v cestovní medicíně a testování HIV/AIDS.
- Požadujeme: VŠ v oboru Všeobecné lékařství - vhodné i pro absolventa/-ku; zařazení do přípravy/specializovaná způsobilost v oboru Pracovní lékařství, případně Hygiena a epidemiologie, Všeobecné lékařství či Interní lékařství výhodou, není však podmínkou
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: veronika.klouckova@zuusti.cz
- Více informací na www.zuusti.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, Bc. Veronika Kloučková, veronika.klouckova@zuusti.cz, +420 482 411 655,603 159 783