Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NADĚJE

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11413680765 | aktuálnost: 16. 11. 2016

PRACOVNÍCI V TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Požadujeme:Vzdělání min středoškolské s výučním listem, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práci dne; praxi s poskytováním přímé obslužné péče; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; ŘP sk. B - aktivní řidič; trestní bezúhonnost;
Nesplnění některého z kvalifikačních kritérií uchazeče automaticky nediskvalifikuje, (mimo trestní bezúhonnosti).
Náplň práce: pomoc klientovi při zvládání péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, podpora soběstačnosti klienta, podpora v orientaci v čase, místě, podpora při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů klienta,
Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené a příspěvek na stravu
Výběrové řízení je vícekolové. Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání emailem. K dalším kolům budou vybraní uchazeči pozváni.
Vybraným uchazečům bude oznámeno mailem.
První kontakt: Výběrové řízení vícekolové. Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis.
Telefonicky 775889665, e-mail: m.langerova@nadeje.cz
Vybraní uchazeči budou kontaktováni.
ov. 15.11.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 12 500 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

NADĚJE, Mgr. Martina Langerová, m.langerova@nadeje.cz, +420 775 889 665