Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov Vesna, příspěvková organizace

Rozpočtáři specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11197350783 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Náplň práce:
- zpracovávání analýz efektivnosti vynakládaných finančních prostředků a předkládání návrhů opatření ke zlepšení efektivnosti hospodaření, navrhování způsobů financování organizace, sestavování a aktualizace ročního finančního rozpočtu organizace, zpracovávání ekonomických rozborů, statistických výkazů, ekonomických směrnic, vyhledávání a příprava žádostí o dotace. Zapojení se do systémů hodnocení kvality v organizaci.

Požadované vzdělání: SŠ, VŠ ekonomického směru.

Další požadavky: schopnost samostatné práce, spolehlivost, organizační schopnosti, zodpovědnost, znalost práce s PC, velmi dobrá znalost účetnictví a daňové legislativy, znalost účetního SW DUNA výhodou, praxe v sociálních službách a znalost standardů sociálních služeb výhodou.

Nástupní plat dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 10. platová třída (od Kč 14 530,- do Kč 21 870,- v závislosti na délce započitatelné praxe) + osobní příplatek a odměny dle hodnocené práce.

Předpokládaný nástup: dle dohody.

Žádosti o zaměstnání včetně přiložených životopisů zasílejte na emailovou adresu sekretariat@domovvesna.cz , popř. poštou nebo osobně na adresu Domova Vesna, přísp.org., Kpt. Jaroše 999, 735 14 Orlová - Lutyně. Nabídky zasílejte v termínu do 26. 08. 2016.
Domov pro seniory si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zruš

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 530 - 21 870 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail