Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader

referenční číslo: Team1 | aktuálnost: 07.02.2017

Dumrealit.cz/NRH

Team-leader

Team leader

Náplň práce

  • výběr a přijímání nových zaměstnanců do svého teamu
  • řízení, školení a motivace svých zaměstnanců
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • komunikace s klienty ve věci nákupu, prodeje či pronájmu nemovitostí
  • příprava podkladů pro obchodní transakci, komunikace se zastupující advokátní kanceláří a dalšími
  • absolvování školení určeného pro manažery a majitele kanceláře

Požadujeme

HLEDÁME UCHAZEČE S:

  • potřebou dosahovat stále vyšších cílů
  • potřebou stále se vzdělávat a učit se
  • pro teamovým přístupem
  • aktivní zkušeností s přímou nabídkou služeb z kteréhokoliv oboru
  • aktivní zkušeností s vedením teamu - VÝHODA
  • reprezentativním a slušným vystupováním

Nabízíme

  • náborový příspěvek až 50.000 Kč
  • právní, marketingová a odborná podpora od centrály společnosti
  • systémová podpora 24 hodin denně
  • díky partnerským společnostem zajistíme poptávku pro každou nemovitost
  • díky perfektně fungujícímu systému sdílení nabídky s poptávkou napříč několika partnerskými společnosti prodáme v rámci dní 95% veškerého portfolia
  • propracovaný systém proškolení za podpory Realitní akademie ČR
  • jako jedni z mála připravíme na povinnou certifikační zkoušku úspěšně každého z nás
  • každodenní topování všech nabídek na více než 50 inzertních serverech
  • odborná podpora centrály společnosti při akvizicích, školeních a trénincích
  • silná podpora centrály společnosti ve vyjednávání s dodavateli potřebných služeb (inzerce, personalistika, marketing...)
  • podpora personálního oddělení při získávání nových zaměstnanců
  • ostatní výhody plynoucí ze spolupráce s danou společností (telefony, volání, marketing, inzerce, školení, certifikační zkoušky, ...)

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita