Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog výroby - junior

referenční číslo: 11558 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Jste absolventem VŠ/SŠ technického zaměření? Zajímají Vás technologie výroby? Rádi byste pracovali pro úspěšnou, rozvíjející se společnost ve Zlínském kraji? Láká Vás pozice Technolog výroby – Junior? Pak jste ideální kandidát

Stabilní a úspěšná společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

TECHNOLOG VÝROBY – JUNIOR (24 – 28.000,- Kč)

Náplň práce

  • Optimalizace technologických procesů
  • Zpracovávání výrobních norem
  • Nastavování cen produktů
  • Tvorba sestav do výroby
  • Organizace a plánování činností

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • Orientaci v oblasti CNC/NC a svařování
  • Spolehlivost, organizační dovednosti

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní, úspěšné společnosti
  • Profesní a osobní rozvoj
  • Jazykové vzdělávání
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Výhodný mobilní tarif
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha