Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AIG Europe Limited, organizační složka pro Českou republiku

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11115320793 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Asistent/ka pro rozvoj obchodu

Popis pozice:

•Administrativní zodpovědnost za roční plán a rozpočet marketingu a komunikace
•Příprava odborných článků pro zveřejnění na internetu
•Příprava tiskových zpráv/konferencí s PR agenturou
•Administrativní a organizační podpora v oblasti výukových programů pro obchodní partnery
•Marketingové materiály společnosti
•Reporty, statistika
•Podpora prodeje a rozvoje portfolia pojistných produktů společnosti
Požadavky:

•Pokročilá práce s počítačem (PowerPoint, Excel)
•Angličtina jako pracovní jazyk
•1-2 roky zkušenosti, nejlépe v marketing a/nebo ve finančním sektoru
•Důkladnost
•Odpovědnost
•Proaktivní, vynalézavý přístup k práci

O nás:
American International Group, Inc. (AIG), a world leader in insurance and financial services, is the leading international insurance organization with operations in more than 130 countries and jurisdictions. AIG companies serve commercial, institutional and individual customers through the most extensive worldwide property-casualty and life insurance networks of any insurer. In addition, AIG companies are leading providers of retirement services, financial services and asset management around the world. AIG's common stock is listed on the New York Stock Exchange, as well as the stock exchanges in Ireland and Tokyo.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha