Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost Unipetrol RPA, s.r.o. hledá vhodné uchazeče/ky na pozici Asistent(ka) generálního ředitele.

Asistent(ka) generálního ředitele

referenční číslo: 293C4995 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Pracovní náplň:

  • zajištění každodenního provozu sekretariátu generálního ředitele společnosti
  • úzká spolupráce s top managementem společnosti
  • administrativní a organizační podpora generálního ředitele
  • příprava tabulek, reportů a prezentací pro vedení společnosti
  • vystavování objednávek, příjem a věcná kontrola faktur
  • zajišťování služebních cest
  • spolupráce při organizování firemních akcí, konferencí a jednání top managementu společnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou a 5 let praxe nebo VŠ vzdělání a 3 roky praxe
  • předchozí relevantní zkušenosti s podporou nejvyššího vedení
  • výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (komunikace na denní bázi)
  • znalost polského jazyka výhodou
  • pokročilá znalost MS Office (Outlook, Excel, Power Point)
  • uživatelská znalost SAP výhodou
  • perfektní komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita, spolehlivost a pečlivost
  • diplomatické a reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých výhod

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, obojí v českém i anglickém jazyce, emailem prostřednictvím tlačítka odpovědět. Děkujeme.

Místo pracoviště: Praha 4 - Pankrác

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Specializace: asistent/asistentka

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha