Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka nákupu – strojírenství

referenční číslo: 2935DD3B | aktuálnost: 28.05.2017

ACE Consulting, s.r.o.

Projekční a dodavatelská firma působící v oblasti strojírenského a těžkého chemického průmyslu hledá motivovaného kandidáta/kandidátku do svého nákupního oddělení - vhodné i pro absolventa se strojírenským zaměřením

Náplň práce

Náplní práce na této pozici bude:

komplexní organizace a realizace poptávkového a nabídkového řízení;
kontrola plnění podmínek smluv, zodpovědnost za plynulý průběh dodávek;
vedení příslušné odborné dokumentace se zaměřením na strojírenskou část projektů;
úzká spolupráce s projektovými týmy.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělaní, zaměření strojní nebo chemické;
znalosti a zájem o problematiku strojírenství;
zájem o spolupráci se zahraničím;
velmi dobrá znalost AJ (komunikace s dodavateli, tvorba objednávek);
nadšení pro učení se novým věcem, chuť pracovat.

Nabízíme

Tato firma Vám nabízí možnost odborného rozvoje a celkového zaškolení v dané oblasti, zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti, spolupráci v týmu vysoce odborně zdatných kolegů, možnost profesního a osobnostního rozvoje, vzdělávání, rozvoj a uplatnění jazyků a příležitost podílet se na zahraničních projektech.
Budu se těšit na Vaše strukturované životopisy.
Mgr. Eva Matyášová

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Profese: strojní inženýr, technik ve strojírenství, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty