Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC strojů

referenční číslo: 29163599 | aktuálnost: 02.05.2017

Šonka - servis, s.r.o.

Hledáme zaměstnace do rodinné nástrojárny na pozici obráběč (soustružník, frézař) pro obsluhou CNC strojů.

Náplň práce

Obsluha CNC srtrojů s řídícímy systémy Haidenham a Simens

Požadujeme

Přesnost, pečlivost a spolehlivost.

Nabízíme

V místě je možnost ubytování, v nově zrekonstruhovaných bytech pro zaměstnace za výhodných podmínek.
Nabízíme příspěvek na důchodové pojištění.

Mzda: 21 000 - 32 000 Kč

Místo pracoviště: Černošice u Prahy

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: operátor CNC strojů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Seniory