Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior controller

referenční číslo: 12718 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Jste ekonomicky zaměření a máte zkušenosti v controllingu? v rámci své dosavadní praxe jste působili v projektovém managementu a podíleli jste se na finančním plánování výrobní společnosti? Chcete se stát součástí kolektivu profesionálů, kteří svojí práci skutečně rozumí?

Potom neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti stát se součástí managementu významné české společnosti působící v oblasti zemědělských komodit, která do svých řad hledá odborníka na pozici:

SENIOR CONTROLLER

Náplň práce

  • nastavení metodiky kalkulace výrobků a služeb
  • vyhodnocování propojenosti výsledků v rámci holdingu
  • kontrola a analýza výsledků hospodaření společnosti
  • příprava rozpočtu, reporting managementu
  • tvorba a koordinace finančních plánů
  • spoluúčast na projektovém managementu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • zkušenosti s řízením a kalkulací projektů
  • znalost manažerského účetnictví VÝHODOU
  • analytické myšlení, příjemné vystupování a loajalitu

Nabízíme:

  • atraktivní uplatnění ve vrcholovém managementu
  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • odborné a jazyková vzdělání
  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Region: kraj Vysočina

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha