Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista komunikace s MS dynamics

referenční číslo: 12424 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Bylo náplní Vašeho minulého zaměstnání komunikování s různými odděleními za účelem naleznutí společných požadavků? Umíte lidem práci vysvětlit a přimět je ke kvalitnímu výkonu? Hledáte další pracovní výzvu? My ji pro Vás máme...

Společnost, která se zabývá výrobou, ale neméně také IT službami hledá kandidáty na pozici

SPECIALISTA KOMUNIKACE s MS DYNAMICS

Náplň práce

  • koordinace projektů v MS DYNAMICS
  • vedení týmu CRM
  • podílení se na vývoji
  • koordinace společných cílů s vývojáří, architekty a obchodním oddělením

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v ekonomických nebo IT oborech
  • praxi v oblasti IT projektů
  • angličtinu na velmi dobré úrovni
  • zkušenosti s MS Dynamics
  • porozumění .NET

Nabízíme:

  • zajímavou, nestereotypní práci
  • skvělé kolegy, s kterými budete mít zajímavé zážitky díky firemním akcím
  • pružnou pracovní dobu orientovanou na kvalitu, ne kvantitu
  • široké možnosti osobního rozvoje
  • klasické odměny, které potěší kvalitou

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha