Společnost Medical Systems a.s. vznikla jako dceřiná společnost AGEL a.s. - největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě. Společnost se dlouhodobě orientuje na poskytování vývojářských IT služeb pro skupinu AGEL a.s. a další významné zákazníky v oblasti zdravotních pojišťoven. Nosným produktem Medical Systems a.s. je Integrovaný Klinický Informační Systém IKIS®, který řídí provoz nemocnic skupiny AGEL.

Vývojář webových a mobilních aplikací

referenční číslo: 28D0C0AD

Náplň práce

● Vývojář se bude podílet v agilním SCRUM týmu na vývoji informačních systémů, které jsou životně důležité pro nemocnice skupiny AGEL a další významné zákazníky v oblasti zdravotnictví.
● Analyzovat, navrhovat, vyvíjet webové a mobilní aplikace postavené na HTML5.
Pracujeme na moderních technologiích, ale i ověřenými koncepty:
● HTML5, CSS3, Less
● JavaScript, jQuery, React
● Moderní web, Android, iOS
● Oracle, PostgreSQL, MongoDB
● RabbitMQ, Redis, JMS
● Gradle, Jenkins (Continuous Integration & Delivery)

Požadujeme

● Dobrá znalost HTML5 a souvisejících technologií.
● Znalost PHP výhodou.
● Zájem o IT a ochotu učit se.

Nabízíme

● Zajímavá a kreativní práce.
● Stabilní zázemí velké zdravotnicko-technologické skupiny.
● Jistý příjem každý měsíc + pololetní odměny.
● Služební telefon a notebook.
● Stravenky.
● 5 týdnů dovolené.
Další výhody:
● Pružná pracovní doba, možnost práce z domu (home office).
● Neformální přátelská atmosféra.

Místo pracoviště: Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

Kontaktní údaje: Soňa Chlumová, tel: 582315926, email: personalni@agel.cz personalni@agel.cz