Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog objemového tváření kovů (-mpch-)

referenční číslo: 28C8A448 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• navrhuje a stanovuje optimální technicko-technologické postupy výroby a provádí autorský dozor při jejich realizaci
• zpracovává příslušnou dokumentaci a vede její evidenci, včetně změnových řízení
• stanovuje normativy času na jednotlivé operace, normativy spotřeby materiálu pro dané výrobky a technologie
• posuzuje možnosti realizace nových výrobků vzhledem k dostupným technologiím, sleduje změny v zákonech a vyhláškách

Požadujeme

• SŠ vzdělání s maturitou a praxí min. 3 roky
• znalost práce na PC (MS Office) a programů CAD/CAM
• technické myšlení, samostatnost, organizační schopnosti
• komunikativní znalost Aj/Nj

Nabízíme

• zázemí dynamicky rostoucí mezinárodní společnosti s možností uplatnění svých nápadů
• odpovídající mzdové ohodnocení s velkou škálou zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, flexipassy, penzijní připojištění..)
• možnost profesního a odborného růstu (zaškolení, další vzdělávání..)

Místo pracoviště: okres Chrudim

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita