Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik

referenční číslo: 28B7CA37 | aktuálnost: 06.02.2017

A2B, s.r.o.

Středne velká firma podnikajíci v oblasti záložních napájecích zdrojů hledá k únoru nové servisní techniky.

Náplň práce

- výkon práce "v terénu" u zákazníka po celém území České republiky
- instalace a servis DC napájecích záložních systémů, UPS
- instalace, osazování, údržba a servis záložních zdrojů poháněných dieselovými motory (EZA)
- instalace, údržba a servis AC, DC rozvaděčů
- preventivní péče o napájecí systémy a ucelené zařízení EZA
- instalace, provoz a údržba staničních baterií
- elektroinstalační práce, montážní práce

Požadujeme

- vzdělání v oboru elektrotechnickém
- anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)
- řidičský průkaz B
- čtení výkresové dokumentace
- samostatnost
- odpovědnost
- časová flexibilita
- iniciativa
- min. § 6, § 7, vítán § 8 a § 9 vyhlášky č. 50

Nabízíme

- zařazení do stabilního a profesionálního kolektivu
- odborná školení, předpoklady na osobní růst
- profesionální růst, možnost vzdělávání a školení i v zahraničí

Mzda: 28 000 - 28 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy