Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Prettl Automotive Czech s.r.o.

Elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11240600755 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Pracovní náplň:
- Technická podpora automatické linky, zajištění jejího chodu.
- Provádění elektro oprav strojů a zařízení.
- Úpravy SW strojů a zařízení.
- Dle stanovených parametrů nastavení stroje a zařízení.
- Preventivní a operativní údržba strojů a zařízení.
Váš profil:
- SOÚ nebo SŠ vzdělání elektro, vyhláška 50.
- Praxe v automotive a znalost jejich standardů výhodou, nikoliv podmínkou - vhodné i pro absolventy.
- Znalost elektrotechnických a elektronických postupů.
- Řídící jednotky (typu Simatic) - základní znalosti správy.
- Velmi dobrá znalost MS Office.
- Týmová spolupráce a výborné organizační a komunikační schopnosti.
- ŘP skupiny B.
Nabízíme:
- Zajímavou a kreativní práci.
- Možnost osobního profesního rozvoje.
- Odpovídající finanční ohodnocení.
- Zázemí rostoucí společnosti s mezinárodním působením.
- Příspěvek na stravování.
- Dovolená navíc.
V případě zájmu o tuto pozici, pošlete svůj profesní životopis společně s průvodním dopisem
na e-mail: petra.palasova@prettl.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha