Typ nabídky

Minimální mzda

HR recruiter - praha východ #5834669 (Strančice, Praha - východ)

referenční číslo: 5834669 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

HR Recruiter - Praha východ

Popis pozice / Náplň práce: Vyhledávání a výběr vhodných uchazečů Péče o inzerci pracovních pozic a sociální sítě Práce s databází kandidátů  Selekce vhodných kandidátů  Vedení osobních pohovorů s kandidáty Kontakt s univerzitami a vysokými školami Komunikace s personálními agenturami     Náš klient požaduje: SŠ/VŠ vzdělání  Praxi v personální agentuře nebo v interním HR Zkušenost s náborem podmínkou Komunikativní osobnost s příjemným projevem Pečlivost, schopnost dotahovat věci do konce
Náš klient nabízí: Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou Různorodou, samostatnou a odpovědnou práci Možnost odborného růstu a odpovídající platové ohodnocení Stabilní zázemí expandující společnosti Nástup možný ihned Pracoviště – Praha východ, Exit na D1 Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty. Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Pro případné otázky kontaktujte Kláru Štindlovou na adrese klara.stindlova@peopleconsulting.cz nebo 777 808 814. Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní