Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer rozvoje nových technologií

referenční číslo: 2865ED83 | aktuálnost: 09.12.2016

Median

MEDIAN, s.r.o. hledá kolegu / kolegyni na pozici MANŽER ROZVOJE NOVÝCH TECHNOLOGIÍ. MEDIAN působí na českém trhu více než 20 let jako expert na výzkum trhu, médií a vývoje software. Zabýváme se také vývojem nových technologií na pomezí SW a elektrotechniky. Jsme menší kolektiv, kde každý zná každého a všichni táhneme za jeden provaz. Máme chuť dělat zajímavé věci a pokud jste na tom stejně, hledáme právě Vás.

Náplň práce

Náplň práce:
- rozvoj zajímavého a inovativního projektu využívajícího moderních technologií pro oblast výzkumu veřejného mínění
- navázání na dosavadní vývoj a koncepční pokračování v něm
- inovace, rozvíjení, hledání nových cest
- implementace nových vývojů do praktické realizace
- zodpovědnost za proces projektu, projektové řízení projektu
- koordinace práce týmu (provázání pracovníků z několika týmů participujícím na projektu)
- zabezpečení realizace projektu v požadovaném čase a kvalitě
- analýza klíčových požadavků zákazníků
- identifikace rizik a jejich předcházení
- podpora marketingu produktu na trhu
- komunikace a podřízenost přímo vedení firmy

Požadujeme

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- zaměření na výkon
- praktické manažerské zkušenosti s vedením týmu
- tvůrčí nápady
- flexibilitu, pozitivní přístup k pracovním úkolům
- zkušenosti s projektovým řízením
- velmi dobrá úroveň komunikačních a manažerských dovedností, schopnost motivovat okolí
- schopnost efektivního řešení problémů
- zodpovědnost a spolehlivost
- znalost minimálně anglického jazyka – slovem i písmem
- reprezentativní vystupování
- schopnost udržovat, rozvíjet a navazovat nové vztahy s klienty

Výhodou:
- orientace v oblasti elektrotechniky a SW vývoje
- zkušenosti s marketingem

Nabízíme

- dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
- možnost osobního a odborného růstu v týmu odborníků
- příjemné, neformální prostředí a přátelský kolektiv
- odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, sick days, firemní mobilní tarif)

Místo pracoviště: Praha
Nástup: ihned

Své životopisy zasílejte na adresu MEDIAN, s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9, nebo e-mailem: personalni@median.cz, tel. 225 301 123.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole
výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Místo pracoviště: Praha 9 - Dolní Počernice

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika

Profese: vedoucí vývoje/team leader, procesní inženýr, project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby