Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fond dalšího vzdělávání

Ostatní řídící pracovníci v oblasti vzdělávání

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11392510709 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Místo výkonu práce: Regionílní kancelář FDV, Pardubice
e-mail: ludmila.luxova@fdv.cz

Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. V našem týmu vyznáváme společné hodnoty - důvěru, otevřenost, spolupráci, profesionalitu a odpovědnost. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:
REGIONÁLNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER (pro Pardubický kraj)
(Regionální projektový manažer pro účely realizace dvou projektů "Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnatelnosti" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002761) a "Cesta k uplatnění na trhu práce" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002762) do regionální kanceláře v Pardubicích.
Projekt Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnatelnosti je svým obsahem zaměřen především na osoby znevýhodněné na trhu práce (nezaměstnané, rodiče vracející se na trh práce, nízkokvalifikované apod.), kteří prostřednictvím vzdělávání praxí mohou zvýšit své kompetence a dále se prakticky vzdělávat.
Projekt Cesta k uplatnění na trhu práce je svým obsahem zaměřen na studenty, kterým pomáhá získat praktické zkušenosti ještě před ukončením studia tím, že pro ně zajišťuje komplexní vzdělávací kurz zaměřený na praktické dovednosti i měkké kompetence.)
Co od Vás očekáváme:
- Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ vzdělání výhodou
- Dobrou znalost daného regionu a jeho specifik, zájem o oblast vzdělávání a zaměstnanosti
- Výborné komunikační schopnosti (verbální i písemné)
- Vstřícné a profesionální vystupování
- Velmi dobré organizační schopnosti
- Zodpovědné a proaktivní jednání, flexibilita
- Dobrou uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, Excel a Outlook)
- Ochotu cestovat po daném regionu (1 - 2x měsíčně také do sídla FDV - Praha)
- Občanskou bezúhonnost
Výhodou:
- Zkušenost v oblasti poskytování poradenství
- Řidičský průkaz sk. B
- Zkušenosti s administrací projektů z ESF

Co budete dělat:
- Poskytovat informace o projektech v daném regionu
- Zajišťovat komplexní poradenské služby pro účastníky projektů - individuální poradenství (osobní pohovory s uchazeči při rozhodování v otázkách vzdělávání, profesní přípravy a možnosti zapojení se do projektu) a konzultační a materiálně-technickou pomoc a podporu (registrace, rozvržení činností, dokládání dokumentace)
- Aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální účastníky projektů, navazovat spolupráci s krajskými institucemi (ÚP, KHK, školy, NO, oborové asociace a svazy aj.)
- Prezentovat přínos projektů - pořádat a účastnit se na informačních akcích, spolupracovat na přípravě informačních sdělení, vyhledávat vhodné komunikační kanály, navazovat kontakty s mediálními subjekty
- Realizovat kontrolní činnosti v daném regionu
- Monitorovat aktuální situaci v kraji, zejména v oblasti zaměstnanosti a sociální politiky
- Aktivně spolupracovat s ostatními krajskými manažery a dalšími agendami projektů

Co Vám nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu trvání projektu
- Plný /poloviční pracovní úvazek
- Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
- Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU
- Práci v příjemném kolektivu
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené, Indispoziční volno
- Příspěvek na stravné (straven

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha