Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér obráběcích nástrojů/ programátor

referenční číslo: 6892 | aktuálnost: 5. 9. 2016

Hledáte pracovní uplatnění jako konstruktér? Preferujete kusovou výrobu před sériovou a zajímáte se o technologii obrábění?

Pak právě na Váš životopis čekáme Zašlete nám Vaše strukturované CV a staňte se novým kolegou ve firmě s mezinárodní klientelou.

Náplň práce

  • Konstrukční řešení nástrojů na obrábění - dle specifických požadavků klienta
  • Tvorba postupů a funkčních popisů pro výrobu
  • Optimalizace technologií
  • Koordinace činností při testování navržených výrobků
  • Tvorba programů pro frézy v prostředí CAM
  • Spolupráce s dalšími odděleními, případné řešení reklamací se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s konstrukcí v 3D softwaru
  • Zkušenost s CAD/CAM softwarem
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, serióznost, spolehlivost
  • Kolegiální osobnost, zodpovědnost směrem k firmě

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost nabrat zkušenosti a kariérně se rozvíjet
  • Vzdělávací programy (např. školení v zahraničí)
  • Případnou pomoc se zařízením ubytování při relokaci
  • Příležitost pro absolventy
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha