Nemocnice Louny, a.s. je soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje péči na lůžkách následné péče, lůžkách dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP) a sociálních lůžkách. Dále provozuje RDG oddělení včetně CT, pracoviště fyzioterapie, interní ambulanci, ambulanci fyziatrie a rehabilitačního lékařství, ambulaci algeziologie (ambulace chronické bolesti). Nemocnice Louny je člen skupiny AGEL.
Pro posílení svých provozů aktuálně hledá zájemce na pozici:

Fyzioterapeut/fyzioterapeutka - LOUNY

referenční číslo: 283CA80D

Náplň práce

Péče o pacienty na oddělení fyzioterapie.

Požadujeme

• odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění,
• osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu,
• flexibilitu, samostatnost, vstřícnost, schopnost rychle se učit,
• vstřícné chování a vystupování,
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost,
• vhodné i pro absolventy, příp. studenty posledních ročníků zdravotnického magisterského nebo bakalářského oboru pro přípravu fyzioterapeutů.

Nabízíme

•profesionální zázemí a stabilní zaměstnání,
•platové podmínky dohodou,
• zaměstnanecké benefity a výhody,
• příspěvky na dopravu,
• náborový příspěvek.
Bližší informace můžete získat na kontaktech: Martina Losová, martina.losova@nlo.agel.cz, +420 415 242 414.

Místo pracoviště: Louny

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: fyzioterapeut

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

Kontaktní údaje: Soňa Chlumová, tel: 582315926, email: personalni@agel.cz personalni@agel.cz