Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MUBEA - HZP s.r.o.

Provozní elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8528130779 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com, nebo jej zaneste osobně na personální oddělení.

Náplň práce: Odstraňování poruch ve výrobě.

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
min. vyučen v oboru elektro, platné osvědčení vyhláška 50 Sb. § 6 podmínkou. Zkušenosti z oblasti hydrauliky a pneumatiky výhodou. Znalost PLC řídících systémů Beckhoff, prostředí Codesys výhodou, znalosti práce s FM/Servořízení (Lenze, Rexroth) výhodou. Znalost NJ nebo AJ výhodou. Revize E2A výhodou. Svařování výhodou. Aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, práce na PC. Práce v nepřetržitém provoze.

Nabízíme:zajímavou a motivující práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti. Motivační finanční ohodnocení. Stabilní zaměstnání a vysoké standardy práce. Kariérový postup a rozvoj v rámci globální společnosti. Přátelské a dynamické pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail