Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tomburn CZ s.r.o.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11111290734 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Náplň práce: komplexní zodpovědnost za chod výrobních zařízení podniku, optimalizace výrobních procesů, tvorba výrobních postupů, dokumentace, zajištění náhradních dílů a servisů, návrh přípravků pro výrobu, technická školení zaměstnanců, úkolování technika údržby, práva budov, zajištění revizí a údržeb.
Požadavky: VŠ/SŠ strojní nebo automatizace (popř. jiného tech. směru), vhodné i pro absolventa VŠ, znalost technologických postupů ve strojírenství, obecné strojírenství, AJ komunikativně (samostatná komunikace), práce s PC (office) na pokročilejší úrovni, bydliště Letovice a okolí.
Profil kandidáta: dynamická flexibilní osobnost s otevřeným pozitivním myšlením, kladný vztah ke strojům a kovovýrobě, má rád matematiku, počítání, statistiku, moderní způsoby řízení, stroje, ocel ..., pečlivost.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, mzda 30.000-40.000 Kč, stravenky, mobilní telefon i pro soukromé účely, možnost karierního růstu.
Svůj životopis zašlete na email: reditel@tomburn.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail